HAKKIMIZDA


Firmamız 01.04.2013 yılında iklimlendirme sektörün de faaliyet’e başlamış olup, kurulduğu günden bu zamana kadar genç ve konusun da uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışını ilke edinmiştir.
İklimlendirme sektörünün de dünya lideri DAIKIN markasının yetkili bayisi olan firmamız, Yüksek Enerji Tasarruflu Bireysel Klima Üniteleri, Ticari Klima Üniteleri, Hava Temizleme Üniteleri, Alterma Isı Pompaları ve Yeni Nesil Merkezi Sistem Klima Üniteleri (VRV ) ile müşterilerine satış ve uygulama hizmeti vermektedir.
Mekanik proje işleri kapsamında endüstriyel uygulamalar, sıhhi tesisat, yangın sistemleri, ısıtma ve havalandırma sistemleri, fancoil ünite sistemleri projeden uygulama aşamasına kadar firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.
Kurulduğumuz günden itibaren, mekanik tesisat sektörün de, hizmet verdiğimiz her alan da siz değerli müşterilerimize güvenilir, hizmet odaklı, paylaşımcı, çevreye ve toplumsal hayata saygılı çözümler sunmaktayız.
Firmamız dürüstlük ve şeffaflık ilkesine bağlı, müşterilerin den aldığı güven duygusu ile kaliteyi ve en son teknolojik ürünleri müşterilerine kazandırmayı amaç edinerek çalışma hayatına devam etmektedir.

Hizmetlerimiz 

Klima Soğutma

Isıtma Sistemleri

Isı Pompaları

Havalandırma Sistemleri

Yangın Söndürme Sistemleri